پکیج تصفیه فاضلاب خاکستری | شرکت شاران صنعت

پکیج تصفیه فاضلاب خاکستری - پکیج تصفیه آب خاکستری - پکیج تصفیه پساب خاکستری

پکیج تصفیه فاضلاب خاکستری یا پکیج تصفیه آب خاکستری با توجه به میزان حجم آب خاکستری مورد تصفیه در شبانه روز انتخاب می شود. طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی این پکیج ها به صورت کلید در دست EPC می باشد.
در اغلب موارد هدف از تهیه پکیج تصفیه فاضلاب خاکستری استفاده مجدد از آب تصفیه شده در موارد مختلف مصرف از جمله در فلاش تانک ها، شستشوی سطوح، شستشوی ماشین، برج های خنک کننده و موارد مشابه می باشد. همچنین در برخی مراکز صنعتی امکان تصفیه آب خاکستری جهت مصرف در بخش های گوناگون صنعت به خصوص به عنوان آب سرویس نیز مطرح می باشد.
در بعضی موارد هدف از تهیه پکیج دفع بهداشتی و محیط زیستی آن می باشد که در این مواقع پکیج به منظور رساندن ماکزیمم غلظت مواد آلاینده در آب خروجی بر پایه قوانین سازمان محیط زیست ایران طراحی و ساخته می شود. البته در این موارد اضافه نمودن فاضلاب سیاه (فاضلاب ناشی از سرویس های بهداشتی…) موجب ایجاد اشکال در فرآیند پکیج تصفیه آب خاکستری نخواهد داشت و توصیه می شود به جز موارد خاص ترکیب فاضلاب های بهداشتی به صورت مختلط و توامان تصفیه شود.
جهت آشنایی با مباحث کلی تر صفحه تصفیه فاضلاب و پکیج تصفیه فاضلاب را مطالعه کنید.

 

جنس پکیج تصفیه آب خاکستری

پکیج تصفیه فاضلاب خاکستری معمولا از جنس های پلیمری مانند پلی اتیلن و فایبرگلاس و یا از جنس فلزی ساخته می شود.

 

کاربرد پکیج تصفیه فاضلاب خاکستری

در کلیه مواردی که به دلیل استفاده مجدد خطوط فاضلاب خاکستری از فاضلاب سیاه مجزا می شود پکیج تصفیه آب خاکستری مورد استفاده قرار می گیرد که شامل کلیه مراکز تولید فاضلاب بهداشتی انسانی مانند ساختمان های مسکونی، واحد های تجاری، واحد های اداری، هتل ها و کلیه موارد مشابه می باشد.

 

ابعاد پکیج تصفیه فاضلاب خاکستری

ابعاد پکیج تصفیه فاضلاب خاکستری بستگی به میزان حجم فاضلاب تولیدی دارد. با توجه به اینکه در اغلب موارد در واحد های مسکونی با محدودیت های فضا روبرو هستیم لذا به احداقل رساندن ابعاد پکیج اهمیت دارد.

 

مزایای پکیج تصفیه فاضلاب خاکستری

راندمان خوب برای تصفیه در پکیج تصفیه فاضلاب خاکستری به منظور استفاده مجدد با توجه به درخواست کارفرما و یا جهت استاندارد سازمان محیط زیست
نصب و راه اندازی سریع و ساده
حداقل ابعاد ممکن و ظاهر زیبا
بدون تولید آلودگی و بو
بهره برداری ساده
سازه مستحکم

 

روش های تصفیه در پکیج تصفیه آب خاکستری

روش تصفیه فاضلاب خاکستری با توجه به مورد مصرف آب تصفیه شده مشخص می شود. مهمترین روش های به کاربرده شده در پکیج تصفیه آب خاکستری شامل موارد زیر می باشد:

 

نصب پکیج تصفیه فاضلاب خاکستری

نصب پکیج تصفیه فاضلاب خاکستری سریع و به سادگی انجام می شود. این پکیج در ابعاد کوچکتر معمولا در محل تولید فاضلاب مثلا در نزدیکی سینک دستشویی استقرار می یابد و یا در ابعاد بزرگتر در محل محوطه ساختمان یا موتور خانه قرار می گیرد.

 

بهره برداری از پکیج تصفیه فاضلاب خاکستری

پکیج تصفیه فاضلاب خاکستری شاران صنعت کاملا اتوماتیک بهره برداری می شود. دفترچه راهنما جهت بهره برداری و بازدید دوره ای از تجهیزات جهت کسب اطمینان از کارکرد درست آنها دراختیار خریدار قرار می گیرد.

 

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب خاکستری

قیمت پکیج تابع موارد زیر است:

  • مقدار فاضلاب خاکستری تولیدی در شبانه روز
  • ترکیب و کیفیت فاضلاب خاکستری تولید شده
  • محل مصرف آب تصفیه شده
  • روش انتخابی تصفیه
  • نوع و برند تجیزات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *