تصفیه خانه فاضلاب بیمارستانی | شرکت شاران صنعت

تصفیه خانه بتنی فاضلاب بیمارستانی

خدمات شرکت شاران صنعت در زمینه تصفیه فاضلاب بیمارستانی شامل طراحی، مشاوره، ساخت، اجرا، نصب و راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب بیمارستانی از جنس بتن مسلح به صورت کلید در دست EPC می باشد.

از جمله مزایایی که تصفیه خانه فاضلاب بیمارستانی دارند می توان به به موارد زیر اشاره کرد.

طراحی تصفیه خانه های بتنی فاضلاب بسیار متنوع است و این طراحی ها می تواند در شکلها و ابعاد مختلف (با توجه به صلاح دید طراح) صورت گیرد.

در صورت عدم محدودیت فضایی، طراحی و اجرای تصفیه خانه بتنی فاضلاب روشی موثر و کارآمد برای فاضلاب های با دبی بالا می باشد.

از آنجایی که طول عمر بتن از سایر مواد بیشتر است، دوام و پایداری این تصفیه خانه ها بسیار بالاست و معمولا برای دوره طرح های بالا طراحی می شود.

بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب بیمارستانی

به منظور بهره برداری مناسب از تصفیه خانه الزامی است تا پارامترهای مختلف به طور منظم پایش شوند. یکی از مشکلاتی که در نتیجه بهره برداری نامناسب از تصفیه خانه به وجود می آید تشکیل کف در واحد لجن فعال، ته نشینی ثانویه و گاهی در هاضم های بی هوازی است. این کف ممکن است در اثر حضور مقادیر زیادی از دترجنت ها و یا برخی میکروارگانیسم ها در فاضلاب به وجود آید.

در واحدهای مختلف تصفیه خانه فاضلاب، جامدات و موادی که ته نشین می شوند تولید لجن را می کنند. این لجن ممکن است حاوی میکروارگانیسم و یا ذرات دیگر باشد که در هر دو صورت باید پردازش و دفع شود.

در صورت کسب خدمات مشاوره ای در رابطه با ساخت، اجرا و راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب بیمارستانی، می توانید با کارشناسان ما در شرکت تماس حاصل فرمایید.